Skontaktuj się

O firmie

Od 1994 roku chronimy życie i mienie.

Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Biura Bezpieczeństwa Snajper oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić również Państwa oczekiwania.

O firmie

Biuro Ochrony SNAJPER jest przodującą firmą w swej branży na rynku lokalnym.

Dostosowujemy nasze oferty do zapotrzebowań rynkowych i jesteśmy liderami w wielu rozwiązaniach technicznych.

Nasza specjalność to ochrona zarówno firm, jak i posesji prywatnych. Świadczone one są w różnych formach – monitoring, ochrona fizyczna, systemy alarmowe, telewizja przemysłowa oraz systemy kontroli dostępu.

Pewność, bezpieczeństwo, wyspecjalizowani agenci ochrony, profesjonalna łączność radiowa na pasmach zastrzeżonych, umundurowanie i oznakowanie, system kontroli agentów ochrony.

Rejon działania to teren Włocławka, Kowala, Brześcia Kuj. Lipno, Ciechocinka i okolicach. Jesteśmy bezapelacyjnie liderem jeżeli chodzi o ilość chronionych obiektów, a tak liczna grupa naszych klientów świadczy zarówno o jakości naszych usług jak i o tym że nasze ceny są na bardzo rozsądnym poziomie.

Monitoring systemów alarmowych to nasz „konik”. Najwięcej zmotoryzowanych patroli obsługujących abonentów, w nich młodzi agenci ochrony wyposażeni zarówno w broń palną, jak i środki przymusu bezpośredniego. Pojazdy zaopatrzone są w GPS aby jak najprędzej dotrzeć we wskazane miejsce.

Pewnym novum jest możliwość monitorowania osób – teleopieka. Dedykowana ona jest dla osób wymagających stałego nadzoru np. .dzieciom lub osobom starszym. usługa ta realizowana jest za pomocą opaski SnajperAlert.

Posiadamy polisę kontraktową „OC” w PZU S.A. i jest ubezpieczona na równowartość 80.000 USD.

Zapraszamy do kontaktu!